امروز: ۱۴۰۰/۸/۳
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
جشنواره ونیز تحت تاثیر زلزله ژاپن:
 زلزله ژاپن جشنواره ونیز را لرزاند
فیلم سینمایی هیمیزو به کارگردانی سیون سونو در شصت و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز به نمایش درآمد و با استقبال روبرو شد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، فیلم سینمایی «هیمیزو» با موضوع زلزله مهیب ژاپن در 11 مارس روز گذشته در جشنواره ونیز به نمایش درآمد.
این فیلم به کارگردانی «سیون سونو» داستان غم انگیز خشنونت ها، تجاوزها و دزدی هایی است که پس از این زلزله به وقوع پیوست و دل بسیاری را به درد آورد.
نمایش روز گذشته این فیلم در جشنواره ونیز با استقبال تماشاگران و منتقدان روبرو شد.
«سونو» در مصاحبه مطبوعاتی این فیلم گفت: من به هیچ وجه قصد نداشتم که یک فیلم سیاه و خالی از امید بسازم، بلکه سعی داشتم تا این واقعه را به تصویر بکشم.
وی افزود: همه مردم ژاپن پس از این واقعه به شدت احساس یاس و ناامیدی می کردند و به نظر می رسید که دیگر هیچ راهی برایشان باقی نمانده ولی در نهایت همه به این نتیجه رسیدند که نباید امیدشان را از دست بدهند.
فیلم «هیمیزو»، یکی از 23 فیلمی است که امسال در بخش مسابقه جشنواره ونیز برای ربودن جایزه شیر طلا با یکدیگر رقابت می کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس، شصت و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز 9 شهریور آغاز به کار کرده و تا 19 شهریور نیز به کار خود ادامه خواهد داد.
تاريخ: ۱۳۹۰/۶/۱۶

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: