امروز: ۱۴۰۰/۹/۶
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
زلزله وتسونامی ژاپن:
  وحشت مردم در توكيو در آستانه اعلام شرايط اضطراري
كوالالامپور - با توجه به افزايش احتمال اعلام شرايط اضطراري در توكيو، ساكنان هراسان اين شهر با هجوم به فروشگاه ها در حال ذخيره آب، مواد خوراكي، ماسك و لوازم و كمك هاي اوليه هستند.
به گزارش ايرنا از مالزي، شبكه تلويزيوني خبر آسيا روز چهارشنبه اعلام كرد: شهروندان توكيو با پيگيري گزارش لحظه به لجظه وضعيت نيروگاه هاي هسته اي اين كشور از تلويزيون كه وضغيت اضطراري نشت مواد راديو اكتيو را گزارش مي دهد، از آينده سلامتي خود و ايمني توكيو نگرانند.
به گزارش اين شبكه خبري، صبح امروز (چهارشنبه) گزارش هايي از وجود مواد راديو اكتيو در فضاي شهر توكيو منتشر شد كه بر نگراني ها افزوده است.
اگرچه كارشناسان اعلام كردند اين ميزان هنوز به آستانه خطرناكي كه تهديد كننده سلامت ساكنان توكيو باشد، نرسيده است اما بسياري از مردم در توكيو به اين گزارش ها اطمينان نكرده اند. ايستگاه هاي قطار شهري بخصوص در جنوب توكيو مملو از مسافراني است كه چمدان به دست در انتظار قطار ايستاده اند.
لوازم و كمك هاي اوليه نيز در فروشگاه ها به پايان رسيده و صف هاي طويلي در مقابل برخي از اين فروشگاه ها تشكيل شده است. در برخي از فروشگاه ها قفسه هاي فروشگاهي تقريبا بطور كامل خالي شده اند و نان و رشته تنها كالاهايي هستند كه در اين فروشگاه ها يافت مي شوند.
بر اساس اين گزارش، اين در حالي است كه برخي ديگر از ساكنان توكيو ترجيح داده اند به توصيه مقامات مسوول در خانه هاي شان بمانند
.
تاريخ: ۱۳۸۹/۱۲/۲۵

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: