امروز: ۱۳۹۹/۷/۹
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
جمعیت هلال احمر خبر داد:
 اعزام نخستین محموله ی بشر دوستانه به لبنان
محموله بشردوستانه جمعیت هلال احمر ایران برای خدمت رسانی و کمک به حادثه دیدگان انفجار در بیروت ساعتی پیش به لبنان ارسال شد

محموله بشردوستانه جمعیت هلال احمر ایران برای خدمت رسانی و کمک به حادثه دیدگان انفجار در بیروت ساعتی پیش به لبنان ارسال شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر،نخستین محموله کمک های بشردوستانه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران حاوی ۹۵ تن مواد غذایی و دارویی به همراه یک بیمارستان صحرایی آماده برای خدمات‌رسانی به مجروحان و حادثه دیدگان از انفجار هولناک بندر بیروت، به لبنان ارسال شد.

در مرحله نخست ارسال این محموله کمک های بشردوستانه جمعیت هلال احمر برای آسیب دیدگان و متاثرین از انفجار عصر سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۹ در بیروت، بیشترین داروهایی که ارسال می شود شامل داروهای سوختگی، تروما، شکستگی و نظایر آن است.

بنابراین گزارش هلال احمر جمهوری اسلامی ایران پس از اعلام آمادگی برای ارسال کمک های فوری دارویی و غذایی، تیم پزشکی و درمانی نیز برای کمک به مجروحان یک تیم ۳۷ نفره پزشکی هلال‌احمر شامل متخصصین عمومی، ارتوپد، بیهوشی و اتاق عمل، اطفال، مغز و اعصاب، متخصص پرستاری، کارشناس اتاق عمل و کارشناس بیمارستان صحرایی به لبنان اعزام کرد.

تاريخ: ۱۳۹۸/۵/۱۵

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: