امروز: ۱۳۹۹/۳/۸
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
نجار در همایش گرامیداشت پانزدهمین سالگرد زلزله بم :
 بلاتکلیفی 2 لایحه مرتبط با قانون مدیریت بحران و بیمه حوادث در مجلس
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: علی رغم اینکه کشور ما پرحادثه‌ است، 45 ماه است لایحه قانون دائمی شدن مدیریت بحران کشور در مجلس و هفت سال است لایحه بیمه حوادث در مجلس و یک سال در شورای نگهبان در رفت و آمد است
ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور امروز در همایش گرامیداشت پانزدهمین سالگرد زلزله بم با رویکرد ارتقای تاب‌آوری اظهار داشت: نسل‌ها به طول می‌انجامد که از آلام حادثه زلزله بم کاسته شود، اما باید برای همه ما درس عبرت باشد.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور حضور مقام معظم رهبری در بم را تسکینی بر آلام مردم این شهر دانست و گفت: حضور ایشان و سیاست‌های ابلاغی که داشتند منجر به تشکیل سازمان مدیریت بحران شد.
نجار افزود: به حادثه باور نداریم علی رغم اینکه کشور ما پرحادثه‌ است، 45 ماه است لایحه قانون دائمی شدن مدیریت بحران کشور در مجلس و هفت سال است لایحه بیمه حوادث در مجلس و یک سال در شورای نگهبان در رفت و آمد است.
رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم با ساز و کار بیمه، خسارت را تامین کنیم، دولت و مردم راحت‌تر هستند، قطعا می‌شود با به کارگیری علم و دانش خود را در مقابل حادثه ایمن و بیمه کرد.
معاون وزیر کشور گفت: در کنار سیمان، ایمان هم لازم است و در ساخت و سازها و نظارت‌ها درست و دقیق باشیم.
نجار آموزش مقابله با زلزله را مورد تاکید و اولویت قرار داد و گفت: آموزش‌ها هم برای مدیران و هم مردم باید باشد، مردم در مدیریت بحران در راس هستند چه در پیشگیری و چه در مقابله، مخاطرات اطرافمان را خوب بشناسیم و پیامدهای آن را بدانیم.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه اساس کار ما در پیشگیری است، عنوان کرد: سالانه دولت 200 هزار واحد مسکونی روستایی را با مشارکت مردم بازسازی می‌کند و تاکنون 2 میلیون واحد روستایی نوسازی شده است.
نجار بیان داشت: تعداد جانبختگان زلزله بم مشخص نیست و آمارهای متعددی در این زمینه وجود دارد، پزشکی قانونی و ثبت‌احوال دقیق این مسئله را مشخص کنند.
وی ابراز داشت: 10 میلیارد تومان برای عمران شهری منطقه بم و بروات برای شهرداری‌ها اختصاص می‌دهیم.
 
تاريخ: ۱۳۹۷/۱۰/۶

نظر کاربران
سلام..خداقوت دکترجان
ارادت
نجات
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۲۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: