امروز: ۱۳۹۹/۳/۸
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
به نقل ازشهروند:
 بابایی‌صالح، عضو هیأت‌رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس
هلال‌احمر با دست خالی نمی‌تواند به مقابله با بحران‌ها ورود کند
شهروند | عضو هیأت‌رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری رشد ۱۱‌درصدی بودجه جمعیت هلال‌احمر، خواستار آن شد که انبارهای این جمعیت برای مقابله با بحران‌های احتمالی تقویت و تجهیز شوند. روح‌الله بابایی‌صالح در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری رشد ١١‌درصدی بودجه ٩٧ هلال‌احمر گفت: ‌سال گذشته نیز بودجه مناسبی برای جمعیت هلال‌احمر پیش‌بینی شد و بودجه‌ سال ٩٧ این نهاد نیز، قابل قبول بوده و بهتر است به‌ صورت کامل تخصیص یابد. نماینده مردم بوئین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که انبارهای جمعیت هلال‌احمر برای مقابله با بحران‌های احتمالی باید تقویت و تجهیز شوند، افزود: حادثه و بحران هیچ‌گاه خبر نمی‌کند، بنابراین دستگاه‌های امدادی باید به‌طور مداوم درحال آماده‌باش باشند. وی با تأکید بر این‌که امکانات و تجهیزات جمعیت هلال‌احمر باید به‌روزرسانی شود، افزود: امداد هوایی هلال‌احمر باید به استانداردهای جهانی نزدیک شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با یادآوری این‌که هلال‌احمر با دست خالی نمی‌تواند به مقابله با بحران‌ها ورود کند، تصریح کرد: ایران کشوری حادثه‌خیز بوده و در معرض بلایایی مانند زلزله، سیل، فرونشست و طوفان قرار دارد و آمادگی دستگاه‌ها رکن اصلی و مهم مقابله با بحران‌هاست.
نماینده مردم بوئین‌زهرا در مجلس دهم افزود: پیشگیری، آمادگی و مقابله در صدر کارهای جمعیت هلال‌احمر قرار داشته و شرح وظایف جمعیت بسیار وسیع و گسترده است، البته عمده امور جمعیت هلال‌احمر را داوطلبان و جوانان انجام می‌دهند. عضو هیأت‌رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که آموزش نیروهای جمعیت هلال‌احمر باید به صورت تخصصی باشد، تصریح کرد: در کنار به‌روزرسانی امکانات بکارگیری نیروی متخصص امدادی در جمعیت هلال‌احمر نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

تاريخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۰

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: