امروز: ۱۳۹۹/۱/۱۲
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
از تهران تا 7 استان همراه با رئیس جمعیت هلال احمر:
 روایتی از 18ساعت پرواز و طی 2 هزار و 600 کیلومتر مسیر برای تامین امنیت و آسایش بیشتر مردم / افتتاح 22 پروژه ای که بوی نجات می‌دهند
با سفر رئیس جمعیت هلال احمر در ایام دهه فجر به ۱۴ شهر مختلف کشور در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، هرمزگان، فارس و بوشهر طرح‌های زیادی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.سفری 4 روزه که ۲هزار و ۶۶۱ کیلومتر مسافت داشت و 18 ساعت آن هم با هلی کوپتر انجام شد تا با راه اندازی مراکز جدید، توان جمعیت هلال احمر در سطح کشور برای ارائه خدمات بشردوستانه و عام المنفعه به هم وطنان عزیز افزایش یابد.

با سفر رئیس جمعیت هلال احمر در ایام دهه فجر به ۱۴ شهر مختلف کشور در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، هرمزگان، فارس و بوشهر طرح‌های زیادی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.سفری 4 روزه که ۲هزار و ۶۶۱ کیلومتر مسافت داشت و 18 ساعت آن هم با هلی کوپتر انجام شد تا با راه اندازی مراکز جدید، توان جمعیت هلال احمر در سطح کشور برای ارائه خدمات بشردوستانه و عام المنفعه به هم وطنان عزیز افزایش یابد.

آغاز سفر با افتتاح پایگاه پشتیبانی عملیات خراسان شمالی

سفر رئیس جمعیت هلال احمر از استان خراسان شمالی و شهر بجنورد آغاز شد در این سفر ساختمان اداری ، امدادی و آموزشی جمعیت هلال احمر بجنورد در این سفر به بهره برداری رسید . بازدید دکتر پیوندی از درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) ، بهره برداری از پروژه عمرانی پایگاه پشتیبانی عملیات (آشیانه بالگرد ، پد و باند) ، ساختمان اداری ، افتتاح انبار هزار متر مربعی پایگاه پشتیبانی عملیات استان ، بازدید از بازگشایی معابر ، آسفالت و جدول بندی پایگاه پشتیبانی عملیات و افتتاح ساختمان پایگاه امدادو نجات بین شهری از دیگر برنامه های رئیس جمعیت در استان خراسان شمالی بود. 

قول رئیس جمعیت برای ساخت پایگاه امداد کوهستان یادمان نجاتگر فقید "سیدعلی حسینی"

مقصد سفرهای استانی رئیس جمعیت هلال احمر بعد از خراسان شمالی به سمت خراسان رضوی بود در این سفر با حضور دکتر علی اصغر پیوندی در خراسان رضوی پروژه اقامتی و رفاهی مرحومه ربانی افتتاح شد. ساختمان این بنا وقف مرحومه داوود ربانی بوده است. رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه سفر خود در شهر مشهد با خانواده نجاتگر جان باخته سیدعلی حسینی که در حادثه بهمن اشترانکوه جان خود را از دست داد دیدار کرد. رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار از  ایجاد یک پایگاه امدادی کوهستان با نام زنده یاد سیدعلی حسینی خبرداد.وی همچنین از محمد حسین فاضل امدادگر قدیمی استان خراسان رضوی عیادت کرد. در ادامه سفر در این استان مراسم افتتاحیه مجتمع امدادی فرهنگی امدادی ورزشی جمعیت هلال احمر گناباد برگزار شد. رئیس جمعیت هلال احمر در سفر به گناباد از ایجاد اردوگاه اسکان اضطراری ، تکمیل ساخت انبار اقلام امدادی ، ساخت دو پایگاه امداد و نجات در منطقه ، اضافه شدن دو دستگاه آمبولانس به ناوگان خودروی شهرستان گناباد و بجستان و همچنین تکمیل تجهیزات کوهستان خبر داد. رئیس جمعیت در سفر خود به خراسان رضوی با استاندار این استان هم دیدار و گفت و گو کرد.

رویت هلال در قلب کویر 

رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه سفرهای استانی‌ خود با ورود به شهرستان فردوس در استان خراسان جنوبی مرکز اقامتی آبگرم فردوس را افتتاح کرد. همچنین در این سفر پایگاه امداد و نجات بین شهری جاده ای مسجد شکر یادمان شهید محمد منتظر قائم افتتاح شد. این پایگاه امدادی در مساحت پنج هزار متر مربع و 380 متر مربع زیربنا در محل مسجد شکر در مجاورت محل حادثه شکست حمله نظامی آمریکا در کیلومتر 126 جاده طبس - یزد احداث و 670 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی برای آن هزینه شده است.

دکتر علی اصفر پیوندی در مراسم افتتاح پایگاه امدادونجات شهید منتظر قائم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب عنوان کرد: امدادونجات یکی از وظایف اصلی هلال احمر است که در طول ۹۳ سال خدمت این سازمان مردم نهاد کارنامه درخشانی هم داشته است. پیوندی با بیان اینکه وظیفه ما در جمعیت هلال احمر با توجه به حادثه خیز بودن کشور بسیار خطیر است گفت: این وظیفه در طبس باید با دقت بیشتری صورت پذیرد زیرا این شهرستان تجربه حادثه تلخ فراوانی را داشته است. دکتر پیوندی از اضافه شدن یک خودرو امدادونجات به ناوگان امدادی جمعیت هلال احمر طبس خبر داد.

پای درد و دل زلزله زدگان کوهبنان

در روز سوم سفر رئیس جمعیت هلال احمر وی با همراهی رئیس سازمان امداد و نجات و مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جهت بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان کوهبنان و افتتاح پروژه های عمرانی به مناسبت دهه فجر ، وارد استان کرمان شد .دکتر علی اصغر پیوندی در اولین دقایق حضورش در شهرستان کوهبنان از مناطق آسیب دیده از زلزله بازدید کرد و در ادامه با حضور در خانه شهید علی عرب با مادر شهید دیدار و گفت و گو و با اهدای لوح تقدیر و کانکس اهدایی از سوی خیرین داوطلب استان کرمان به این خانواده شهید از آنها قدردانی کرد. 

همچنین مرکز جراحی و داندانپزشکی تحت بیهوشی هلال احمر کرمان با حضور دکتر علی اصغر پیوندی افتتاح و همچنین مرکز جدید کنترل مدیریت بحران EOC استان راه اندازی شد. رئیس جمعیت هلال احمر همچنین از مانور امدادی نجاتگران و مرکز درمانی جمعیت هلال احمر بازدید کرد. بهره برداری از دو پایگاه امداد و نجات بین شهری (جاده ای ) گل گهر سیرجان یادمان (( شهید علی شیرآبیار)) و پایگاه پل بهادرآباد یادمان (( شهید جواد خانه گیر)) نیز از دیگر برنامه های این سفر بود. در ادامه سفرهای استانی دکتر علی اصغر پیوندی به شرق و جنوب کشور مر کز انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر در شهرستان خمیر با مساحت 900 متر افتتاح شد. 

از میناب تا خمیر با امدادگران سختکوش هرمزگانی

رئیس جمعیت هلال احمر در اولین بخش از سفر خود در استان هرمزگان با حضور در شهرستان میناب ساختمان جدید اداری جمعیت هلال احمر میناب را افتتاح کرد. همچنین  از امدادگر قدیمی شهرستان میناب سید موسی هاشمی نسب مینایی با حضور رئیس جمعیت هلال احمر تقدیر شد.

در ادامه سفرهای استانی دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر، به شرق و جنوب کشور مرکز انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر در شهرستان خمیر با مساحت ۹۰۰ متر افتتاح شد.در آیین افتتاح این انبار امدادی دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اهمیت ساخت انبارهای امدادی در کشور گفت: با توجه به گستردگی استان‌های کشور و همچنین حادثه خیز بودن کشور موضوع ساخت انبارهای امدادی و دپو اقلام امدادی از برنامه‌های اصلی جمعیت هلال احمر است. رئیس جمعیت هلال احمر در پایان سخنان خود در این مراسم از پیگیری برای ساخت ساختمان اداری جمعیت هلال بندر خمیر‌، یک پایگاه امدادونجات ساحلی و همچنین یک ساختمان آموزشی در این شهرستان خبر داد.

افتتاح پایگاه امداد و نجات در دل محوری پرحادثه 

ششمین مقصد رئیس جمعیت هلال احمر استان فارس و شهر لارستان بود در این سفر پایگاه امدادو نجات بین شهری چهاربرکه لارستان استان فارس افتتاح شد. این پایگاه در مساحت با 5 هزار مترمربع و با همراهی خیرین شهرستان لارستان مرتضی عزیزپور و جمعیت هلال احمر در یکی از از پرترددترین و پرحادثه ترین جاده های مواصلاتی استان فارس ساخته شده است. رئیس جمعیت هلال احمر همچنین از اضافه شدن یک آمبولانس تا قبل از شروع طرح امداد و نجات نوروزی به این پایگاه و همچنین پیگیری برای تامین اعتبار ساخت ساختمان اداری و انبار اقلام در این شهرستان خبر داد. 

همچنین با حضور دکتر دکتر پیوندی انبار اقلام امدادی در شهرستان قیر و کارزین افتتاح شد. در افتتاحیه این انبار دکتر پیوندی گفت: در دهه فجر  ۲۲ پروژه عمرانی را به ارزش ۳۱ میلیارد تومان در جمعیت هلال به بهره‌برداری خواهد رسید. رئیس جمعیت هلال احمر همچنین  در مراسم آیین افتتاح ساختمان امدادشهری با بیان اینکه تلاش جمعیت هلال احمر حضور در لحظات اول حادثه در میان مردم است گفت: جمعیت هلال احمر تلاش می کند تا ماوا و پناهگاهی برای حادثه دیدگان باشد.یادآور می شود یک پایگاه امداد شهری دیگر در شهرستان مهر با حضور مرتضی سلیمی رئیس سازمان امدادونجات به بهره برداری رسید

آخرین استان و افتتاح پایگاه امدادونجات جاشک 

رئیس جمعیت هلال‌احمر در آخرین سفر  استانی خود در ایام دهه فجر  پایگاه امداد جاده جاشک‌ یادمان شهید احمداحمدی‌نیا را در استان بوشهر افتتاح  کرد. پیوندی در  آیین افتتاح پایگاه بیان کرد: جمعیت هلال احمر  به دنبال کاهش درد و رنج  انسان‌ها است. پیوندی با اشاره به وجود  ۵۳۱ پایگاه در کشور گفت: ما می بایست در  هر چهل کیلومتر یک پایگاه در کشور  داشته باشیم، این یعنی به ۱۲۰۰ پایگاه نیازمندیم.دکتر پیوندی همچنین از اضافه شدن یک آمبولانس و یک خودرو نجات به ناوگان امدادی استان بوشهر در آینده خبر داد.این پایگاه با همکاری غلامرضا احمدی خیر بوشهری راه اندازی شده است.

تاريخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۲

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: