امروز: ۱۳۹۸/۱۱/۱
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
نجار تشریح کرد:
 گزارش عملكرد آموزشي سازمان مدیریت بحران کشور در سال 95
گزارش عملكرد آموزشي سال 1395 کشور در زمینه مدیریت بحران به تفکیک استانی در دو بخش دوره های برگزار شده توسط دستگاه های اجرایی ذیربط و اداره کل مدیریت بحران استان ها مورد ارزيابي قرارگرفته است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور تصریح کرد: بر اساس نتایج گزارش مذکور؛ در بخش دستگاههای اجرایی تعداد  151 هزار و 318 نفر طی 229 هزارو 17 ساعت و در حوزه ادارات کل مدیریت بحران تعداد  10 هزار و 130 نفر طی 989 ساعت در سراسر کشور آموزش های لازم را در زمینه مدیریت بحران کسب نموده اند.
رییس سازمان مدیریت بحران کشور تاکید کرد: استانهاي همدان، اصفهان و فارس به ترتيب بيشترين افراد آموزش ديده توسط دستگاه های اجرایی و استان های خراسان رضوی، مازندران و فارس بیشترین افراد آموزش دیده از طریق اداره کل مدیریت بحران استان را به خود اختصاص داده اند.
معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه مانورها، همايش ها، رزمايش ها، برنامه هاي تلویزیوني، پخش لوازم تبليغاتي و نشريات در قالب دوره هاي آموزشي رسمي قرار نمي گيرند از استانداران سراسر کشور خواست تا با در نظرگرفتن اهميت امر آموزش در پیشگیری از سوانح و ارتقای آگاهي و توانمندي آحاد جامعه، اقدامات اجرایی و عملی در این رابطه را در دستور کار خود قرار دهند.
نجار با اشاره به اهمیت دوره هاي آموزشي با رویکرد پیشگیرانه اظهار داشت: دوره های اصول و مباني مديريت بحران ، مديريت ريسك و کاهش خطرپذیری در سطح مديران و كارشناسان دستگاه هاي دولتي باید در اولویت برنامه های آموزشی استان ها قرار گیرد.
رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور به تهیه "برنامه جامع آموزشی مدیریت بحران استان" اشاره کرد و افزود: جهت هدفمند نمودن برنامه های آموزشی مدیریت بحران استان ها، این پروژه باید در بستر این برنامه با جدیت، تا پایان سال تهیه و از سال آینده اجرایی گردد.
دبیر شورای عالی مدیریت بحران کشور تاکید کرد: کمیته ای متشکل از دستگاهها و علاقه مندان حوزه مدیریت سوانح استان ها در زمینه آموزش تشکیل و در تهیه "برنامه جامع آموزشی مدیریت بحران استان" لحاظ گردد.
نجار ادامه داد: پس از تهیه برنامه جامع فوق الذکر تقویم آموزشی هر دستگاه در ابتدای سال جهت برنامه ریزی و اجرا به دستگاه هاي ذيربط ارسال و پایش و ارزیابی لازم انجام گیرد.
وی افزود: ادارات كل مديريت بحران استان ها موظفند عملكرد آموزشي دستگاه هاي ذيربط را هر شش ماه يكبار اخذ و پس از جمع بندي ضمن ارائه در شوراي هماهنگي مديريت بحران استان يك نسخه از گزارش را به معاونت پيش بيني و پيشگيري  اين سازمان ارسال نمايند.
تاريخ: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: