امروز: ۱۳۹۹/۳/۸
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در گفت‌وگو با تسنیم::
 تمامی دستگاه‌ها در آماده‌باش کامل هستند / احتمال پس‌لرزه‌ها وجود دارد
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به زمین‌لرزه ۵.۲ریشتری به‌وقوع‌پیوسته در مرز استان‌ البرز و تهران گفت: جلسه ستاد مدیریت بحران استان‌های البرز و تهران تشکیل شده است و تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط در آماده‌باش کامل هستند.

اسماعیل نجار امشب در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره زلزله به وقوع پیوسته در مرز استان‌های البرز و تهران اظهار کرد: این زلزله در مرز استان‌های البرز و تهران و در 30کیلومتری ملارد به‌وقوع پیوست و استان‌های البرز، تهران و برخی استان‌های همجوار نیز این زلزله را احساس کردند.

وی درباره تلفات و خسارات این زلزله توضیح داد: تاکنون هیچ تلفاتی از این زلزله گزارش نشده است و بعید می‌دانیم که تلفاتی نیز وجود داشته باشد.

رئیس سازمان  مدیریت بحران کشور افزود: تنها ریزش کوه در جاده چالوس گزارش شده است و هنوز گزارش‌هایی درباره خسارات و تلفات نداشته‌ایم.

نجار تصریح کرد: به‌محض وقوع زمین‌لرزه جلسات ستاد مدیریت بحران استان‌های البرز و تهران آغاز شد و در حال حاضر نیز این جلسات برقرار است.

وی تأکید کرد: تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط و متولیان امر در آماده‌باش کامل هستند و مردم نیز باید آرامش خود را در این لحظات حفظ کنند.

رئیس سازمان  مدیریت بحران کشور درباره این‌که احتمال پس‌لرزه‌ها وجود دارد یا خیر گفت: احتمال پس‌لرزه‌ها وجود دارد، اما تمامی دستگاه‌ها در آماده‌باش قرار گرفته‌اند.

وی تأکید کرد: به اهالی غرب استان تهران و کرج توصیه کرده‌ایم تا هوشیاری لازم را داشته باشند و مردم نیز خودشان در این گونه حوادث باید مدیریت لازم را انجام دهند.

نجار تأکید کرد: آرامش و پرهیز از استرس در این لحظات ضروری خواهد بود و مردم باید به توصیه‌های کارشناسان توجه داشته باشند.

تاريخ: ۱۳۹۶/۹/۲۹

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: