امروز: ۱۳۹۹/۳/۸
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
رئیس مرکز لرزه‌نگاری کشور مطرح کرد:
 آیا احتمال رخ‌دادن زمین‌لرزه بزرگتر وجود دارد؟
رئیس مرکز لرزه‌نگاری کشور اعلام کرد: با توجه به کمی بودن تعداد پس‌لرزه‌ها هنوز نگرانی برای اینکه زمین‌لرزه بزرگتری رخ دهد وجود دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی مرادی امشب در توضیح زلزله رخ‌داده در مرز استان‌های البرز و تهران اظهار کرد: زلزله‌ای با قدرت 5.2 ریشتر امشب مرز استان‌های البرز و تهران را لرزاند که مرکز این زلزله 30کیلومتری ملارد و 7کیلومتری مشکین‌شهر گزارش شده است. البته این بخشی از گزارش‌های اولیه بوده است.

وی تصریح کرد: به‌نظر انتهای گسل اشتهارد فعال شده است و هم‌میهنان در استان‌های البرز و غرب استان تهران باید نکات ایمنی را رعایت کنند.

رئیس مرکز لرزه‌نگاری کشور درباره این‌که "آیا احتمال پس‌لرزه‌های زلزله وجود دارد یا خیر؟ و این‌که چه توصیه‌‌هایی را گوشزد می‌کنید"، گفت: ما 2 پس‌لرزه  را دریافت کردیم؛ با توجه به بزرگی آن زمین‌لرزه نمی‌توان گفت پیش‌لرزه بوده و یا این‌که زمین‌لرزه اصلی بوده است.

مرادی توضیح داد: منتظر روند پس‌لرزه‌ها هستیم اما با توجه به تعداد پس‌لرزه‌ها هنوز نگرانی برای این‌که ممکن است زمین‌لرزه بزرگتری رخ دهد وجود دارد.

گفتنی است در حال حاضر ساکنان برخی از مناطق استان‌های تهران و البرز بعد از وقوع این زمین‌لرزه به خیابان‌ها آمدند و مسئولان ذی‌ربط توصیه می‌کنند که مردم آرامش خود را حفظ کنند.

تاريخ: ۱۳۹۶/۹/۲۹

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: