امروز: ۱۳۹۸/۱۱/۵
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
انتقاد دلسوزانه و چندین باره:
 بلاتکلیفی قانونی سازمان مدیریت بحران کشور
از خرداد 93 قانون مصوبه ای در مجلس و دولت در امر مدیریت بحران کشور نداریم!
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: با ابلاغ قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران به استناد ماده 85 قانون اساسی در سال 87 که به مدت 5 سال آزمایشی تا سال 1392 تمدید شد و به مدت یکسال دیگر نیز به طور موقت تداوم یافت.
دکتر سید مجتبی احمدی در شورای اداری جمعیت هلال احمر استان که در مشهد برگزار شد اظهار کرد: از خرداد 93 قانون مصوبی در مجلس و دولت در امر مدیریت بحران نداریم و در حال حاضر لایحه مدیریت حوادث غیرمترقبه، صرفا در کمیسیون شوراها و عمران مطرح است که امیدواریم به زودی با طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مصوب و سپس ابلاغ شود.
وی همچنین درباره برنامه مطالعات راهبردی جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: این برنامه پس از مطالعات و بررسی‌های بسیار از سال گذشته در هلال احمر تدوین و سپس در آخرین روزهای 95 در مجمع عمومی جمعیت هلال احمر در مشهد تصویب و به حوزه های اجرایی ابلاغ شد.
دکتر احمدی افزود: مقرر شد تا کلیه کدهای بودجه نیز طبق برنامه مطالعات راهبردی جمعیت هلال احمر ، مصوب، تهیه ، تدوین و ابلاغ شود که در هرحال حاضر در معاونت‌ها و سازمان‌های جمعیت در حال برنامه ریزی اجرایی و ارائه است.
وی تاکید کرد : این برنامه می‌بایست مبنای عمل و فرهنگ عملکردی جمعیت هلال احمر در همه بخش ها باشد و همه طرح‌ها مبتنی بر این برنامه راهبردی پیگیری شود.
تاريخ: ۱۳۹۶/۴/۲۰

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: