امروز: ۱۳۹۸/۱۱/۵
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
بازدید وزیر بهداشت و رئیس جمعیت هلال احمر :
 وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از مناطق زلزله زده اعلام کرد از تلاش‌های هلال احمر تشکر می کنیم.
رئیس جمعیت هلال احمر به همراه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور بازدید از وضعیت هموطنان در مناطق زلزله زده استان خراسان رضوی وارد روستای دوقلعه فریمان شدند.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی، دکتر سید امیر محسن ضیائی؛ رئیس جمعیت هلال احمر و دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور بررسی وضعیت زلزله زدگان استان خراسان رضوی هم اکنون وارد روستای دوقلعه از توابع شهرستان فریمان شدند.
بنابراین گزارش، در این بازدید رئیس جمعیت هلال احمر و وزیر بهداشت با حضور در میان مردم در جریان روند امدادرسانی ها قرار گرفتند.
براساس این گزارش، علیرضا رشیدیان؛ استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه بلافاصله پس از وقوع زمین لرزه 120 اکیپ به مناطق آسیب دیده اعزام شدند و ارزیابی های اولیه انجام شد، اظهارداشت: یک کشته ، 40 مصدوم و بیش از 100 پس لرزه رخ داده است که چادر زنی و اسکان اضطراری ار مهمترنین اقدامات پس از وقوع زمین لرزه بود.
استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: اورژانس، سپاه، ارتش و بنیاد مسکن در کنار عوامل امدادی هلال احمر خدمات خوبی به مردم ارائه کردند.
دکتر سیدامیرمحسن ضیائی؛ رئیس جمعیت هلال احمر نیز در قسمتی از این بازدید دقایقی را در یکی از چادرهای امدادی هلال احمر به دلجویی از تعدادی از زلزله زدگان پرداخت و همراه با صرف چای، مهمان حرفهای اهالی روستای کلاته قدم رضویه مشهد شد.
یادآور می شود، وزیر بهداشت و رئیس جمعیت هلال احمر از روستار چارمزار از توابع شهرستان تربت جام و کلاته قدم از توابع رضویه مشهد نیز بازدید کردند.
تاريخ: ۱۳۹۶/۱/۱۹

نظر کاربران
ممنون عالی بود
http://www.1v2.ir/downloads/crisis-management-research
نوشته شده توسط zakaria jahan در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: