امروز: ۱۳۹۸/۱۱/۸
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
به نقل ازشهروند:
  با حکم رئیس جمعیت هلال احمر
مصطفی محمدیون دبیرکل جمعیت هلال احمر شد
شهروند| با حکم رئیس جمعیت هلال‌احمر؛ «مصطفی محمدیون» به‌عنوان دبیرکل این نهاد مردمی انتخاب شد. متن حکم رئیس جمعیت هلال‌احمر به شرح زیر است:  
«نظر به تعهد، توانمندی، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی و در راستای بند یک از ماده ٩ قانون اساسنامه جمعیت، به موجب این ابلاغ به‌عنوان«دبیرکل جمعیت هلال‌احمر» منصوب می‌شوید.
جمعیت هلال‌احمر در راستای اهداف عالیه بشردوستانه و طبق اساسنامه برنامه و فعالیت‌های خود را مطابق با ارزش‌های سازمانی، مسئولیت‌های قانونی، نیازها و اولویت‌های جامعه به‌ویژه افراد و گروه‌های آسیب‌پذیر و آسیب‌دیده و نیز ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه خود تعریف و اجرا می‌نماید.
راهبرد سازمانی ١٠ساله جمعیت هلال‌احمر مصوب شورایعالی جمعیت در‌سال ١٣٩٥ و نیز برنامه پنج‌ساله جمعیت (١٤٠٠-١٣٩٦) راهنما و مبنای برنامه‌ریزی و اجرای کلیه فعالیت‌ها و نیز تخصیص منابع و بودجه جمعیت خواهد بود.  ماموریت اصلی جنابعالی درکنار دیگر وظایف محوله، اجرای کارآمد و اثربخش برنامه پنج‌ساله جمعیت هلال‌احمر در چارچوب راهبرد سازمانی آن با استفاده از کلیه ظرفیت‌های سازمانی و اجتماعی جمعیت است.
 از جنابعالی انتظار دارم با ایجاد سازوکارهای مناسب و بکارگیری روش‌های موثر، پیگیری نزدیک و نظارت مستمر، برنامه پنج‌ساله جمعیت را در سطوح ستادی، استانی و محلی و بین‌المللی به نحو مطلوب و مطابق با اهداف تعیین‌شده اجرا و پیشرفت در اجرای برنامه و تحقق اهداف آن را مرتبا به اینجانب گزارش نمایید. توفیق روزافزون شما را درخدمت به مردم شریف ایران و اجرای کارآمد برنامه پنج‌ساله جمعیت جهت تحقق اهداف عالیه آن از درگاه خداوند و مهربان مسئلت دارم.»
نگاهی به سوابق اجرایی دبیرکل جدید
تحصیلات
كارشناسي ارشد حقوق خصوصي
فارغ‌التحصيل حقوق قضائی از دانشگاه شهيد بهشتي
سوابق کاری
سابقه کاری ٢٨سال
مدیریت عالی در نهاد ریاست جمهوری - ستاد مبارزه با مواد مخدر - سازمان مناطق آزاد
مشاور و مدیرکل حوزه ریاست جمعیت هلال احمر جمهوری  اسلامی ایران و همچنین نماینده تام الاختیار رئیس جمعیت در مراکز درمانی خارج از کشور
تاريخ: ۱۳۹۵/۱۱/۲

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: