امروز: ۱۳۹۸/۱۱/۷
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
رئیس جمعیت هلال احمر اعلام کرد::
 فاکتورهای دستیابی به جامعه ایمن و تاب آور
تاب آوری یک ظرفیت بالاتر از شرایط عادی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر سید امیرمحسن ضیائی در حاشیه نشست نهایی تهیه و تدوین برنامه پنج‌ساله جمعیت هلال احمر در کیش با بیان اینکه اجرای برنامه پنج‌ساله جمعیت از ابتداي سال ٩٦ آغاز می شود، گفت: از ابتدای سال آينده، تمامی اقدامات مربوط به هلال احمر براساس برنامه پنج‌ساله تدوين شده؛ اجرا می شود و هدف نهايي از اجرای آن؛ کرامت انسانی، تسکین آلام بشری و کمک به همنوع است.
وی به چشم انداز برنامه پنج‌ساله جمعیت هلال‌احمر اشاره کرد و افزود: با استفاده از این برنامه، جامعه ای امن، تاب آور و با توسعه فعالیت های بشردوستانه و داوطلبانه خواهیم داشت.رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به همپوشانی بخش‌هایی از برنامه پنج‌ساله جمعیت و برنامه ششم توسعه کشور، اظهار امیدواری کرد: منابع دولت برای جمعیت هلال احمر افزایش داشته باشد تا بهتر بتوانیم برنامه ها را اجرایی کنیم.
دکتر ضیائی با تاکید بر اینکه تاب آوری یک ظرفیت بالاتر از شرایط عادی است، افزود: گسترش آموزش همگانی، مقاوم سازی سازه ها و گذرگاه ها، حفظ محیط زیست و... از فاکتورهای ایجاد جامعه امن و تاب آور است.
وی با تاکید بر اینکه هرگونه با طبیعت و محیط زیست برخورد داشته باشیم بازخورد آن را متحمل می‌شویم، افزود: پیشنهاد ما این است که منطقه آزاد کیش به عنوان شهر پایلوت اجرای جامعه امن و تاب آور  قرار بگیرد؛ چرا که مدیریت در این شهر متمرکز است و در صورت امضای تفاهم‌نامه، هماهنگی بین‌بخشی و درون سازمان ها به صورت متمرکز صورت خواهد گرفت.
تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: