امروز: ۱۳۹۸/۱۱/۸
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
دکتر مجتبی احمدی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی :
 گروه‌های مرجع در جامعه یاریگر هلال احمر در حوادث هستند
لزوم توجه ویژه به گروه‌های مرجع در جامعه برای پیشبرد برنامه‌ها و امدادرسانی در حوادث و سوانح .
ه گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی؛ دکتر سید مجتبی احمدی در این آیین که در محل اردوگاه سحاب مشهد برگزار می‌شد با بیان مطلب فوق افزود: گروه‌های مرجع در میان مردم مانند روحانیون، افراد صاحب‌نام، اعضای شوراهای شهر و روستاها و دهیاران از جمله طیف‌هایی هستند که در هنگامه حوادث، یاریگر اصلی نهادهای امدادی در ارتباط با مردم هستند.
وی با اشاره به طرح اردوهای جهادی خواستار فعالیت جوانان جمعیت هلال احمر در این طرح به صورتی ساده و دوستانه و با بهرگیری از ظرفیت و انرژی جوانان شد.
دکتر احمدی تاکید کرد: سعی کنید اردوهای ساده و غیرتجملاتی برگزار کنید چرا که جوان نیز سادگی و صداقت را دوست دارد هرچند که ترویج سبک زندگی غیردینی با مسائل سطحی و اشاعه فخرفروشی‌های کاذب در جامعه مشهود است.
وی اظهار کرد: به تعبیر مولوی، ریشه حقیقت در آب است و جوان طرفدار وضوح حقیقت و رسیدن به کمال است و برای همین هم همیشه در عرصه‌های خطیری مانند انقلاب و دفاع مقدس جوانان پیشگام بودند.
مدیرعامل هلال احمر استان همچنین از انعقاد تفاهمنامه همکاری با مرکز خدمات حوزه علمیه استان و نیز تعامل شایسته آموزش و پرورش در اجرای طرح‌های دانش آموزی مانند دادرس و همکاری بهزیستی در بخش غنچه های هلال احمر خبر داد.
وی، نخستین صلیب سرخی که واحد جوانان را ایجاد کرد، کشور کانادا اعلام کرد و گفت: سریعترین رشد صلیب سرخ در سوئیس نبود و بلکه آلمانی ها و اتریشی ها در پیشبرد این مجموعه نقش اساسی داشتند اما خانه جوانان در کانادا بنا گذاشته شد.
محسن نجات، سرپرست معاونت جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز در قسمتی از این نشست گفت: شعار این گردهمآیی جوان، اثربخشی و کارآیی بود و برنامه ها به صورت فشرده پیش بینی شد تا با تدوین تجارب و انتقال دانایی بتوانیم به سمت فضیلتهای اخلاقی حرکت کنیم.
وی افزود : کارگاه تیمسازی و توانمندسازی و نیز آموزش سبک زندگی اسلامی در این دوره برگزار شد ضمن اینکه برآیند برنامه ها رضایت بخش برآورد می‌شود ضمن اینکه در حوزه فرهنگی نیازمند نگاهی بسیط‌‌‌‌تر و توام با بصیرت هستیم.
تاريخ: ۱۳۹۵/۹/۲۴

نظر کاربران
گروهای مرجع همیشه ودر همه جا مورد اعتماد جمعیت هلا احمر و سایر دستگاهای اجرای بوده و هستند در زلزله ی بم به عنوان افراد معتمد در کنار جمعیت هلا احمر بودند اگر بشود در خصوص اموزش و سازماندهی انان تدابیری ااندیشیده شود خالی از لطف نیست زیرا انان در روستاها ودر مناطق شهری بهتر مردم را می شناسند
نوشته شده توسط مینای در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: