امروز: ۱۳۹۸/۱۱/۵
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
سقوط هواپیمای مصری:
 شرکت خطوط هوایی مصر با صدور بیانیه ای اعلام کرد که هواپیمای مفقود شده این کشور به احتمال زیاد در دریای مدیترانه سقوط کرده است.
ه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، شرکت خطوط هوایی مصر لحظاتی پیش با صدور بیانیه ای به تشریح جزئیات ناپدید شدن هواپیمای این کشور که از پاریس به سمت قاهره در پرواز بود، پرداخت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، شرکت خطوط هوایی مصر لحظاتی پیش با صدور بیانیه ای به تشریح جزئیات ناپدید شدن هواپیمای این کشور که از پاریس به سمت قاهره در پرواز بود، پرداخت.

بر اساس این گزارش، در این بیانیه آمده است: هواپیمای مفقود شده از نوع «ایرباس ۳۲۰» بوده که تعداد دقیق سرنشینان آن ۶۶ نفر بوده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: در میان سرنشینان ۳ کودک، ۳ عنصر امنیتی وجود داشته و ۷ نفر دیگر از خدمه هواپیما بودند.

شرکت خطوط هواپیمایی مصر در ادامه آورده است: در میان سرنشینان هواپیمای مفقد شده افرادی با تابعیت های مصری، سعودی، فرانسوی، انگلیسی و عراقی دیده می شوند.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: این هواپیما در ساعت ۲:۴۵ دقیقه بامداد به وقت قاهره از دستگاه های راداری محو شد و هم اکنون تلاش های گسترده نیروهای مسلح و کمیته های امداد رسانی برای یافتن آن آغاز شده است.

شرکت خطوط هوایی مصر همچنین اعلام کرده است که خلبان هواپیمای مفقود شده پیش از ناپدید شدن این هواپیما حتی یک درخواست هم برای امدادرسانی ارائه نکرده بود.

از سوی دیگر، یک منبع آگاه اعلام کرده است که یونان در عملیات جستجو برای یافتن هواپیمای مصری مفقود شده مشارکت خواهد کرد.


تاريخ: ۱۳۹۵/۲/۲۹

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: