امروز: ۱۳۹۸/۱۱/۷
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
حضورنماینده ولی فقیه درمشهدمقدس:
  نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر در دیدار با امام جمعه مشهد مقدس
نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر در دیدار با امام جمعه مشهد مقدس با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر یک نهاد عمومی غیر دولتی و مردم نهاد است
ماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر در دیدار با امام جمعه مشهد مقدس با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر یک نهاد عمومی غیر دولتی و مردم نهاد است، عنوان کرد: بودجه ای که از سوی دولت به جمعیت هلال احمر اختصاص پیدا می کند به‌خاطر خدماتی است که از سوی این جمعیت در حوادث و سوانح به هموطنان ارائه می شود.
به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام والمسلمین معزی در دیدار با آیت الله علم الهدي ضمن تبریک انتصاب ایشان به عنوان نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی، اظهارداشت: در آستانه روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر قرار داریم؛ ایران کشوری پر حادثه است که در این میان وقوع حوادث جاده ای در کشور به نسبت زیاد و متفاوت از سایر کشورهای دنیا است.
وی ادامه داد: در سال جاری تعداد زیادی از هموطنان در حوادث جاده ای جان خود را از دست دادند و این حوادث به دلایل مختلفی اتفاق می افتد که جمعیت هلال احمر در نوروز امسال برای کاهش حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن با اطلاع رسانی و ایجاد کمپین نه به تصادفات تلاش زیادی انجام داد و بدنبال فرهنگ سازی در این زمینه است.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه سازمان های متعددی زیرمجموعه جمعیت هلال احمر است، افزود: این جمعیت در ابعاد فرهنگی و اجتماعی فعالیت های مختلفی انجام می دهد و همواره در تلاش است تا با اجرای طرح های معیشتی، اجتماعی و فرهنگی حلقه اتصال میان نیازمندان و توانمندان باشد.
وی به وجود نیروهای داوطلب و جان بر کف درجمعیت هلال احمر برای خدمت به هموطنان اشاره و اضافه کرد: جمعیت هلال احمر در زمان وقوع بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله به هموطنان خدمات رسانی می کند و بر همین اساس در سال گذشته تعداد قابل توجهی از هموطنان توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر از مرگ حتمی نجات یافته اند.
حجت الاسلام والمسلمین معزی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر سازمانی همراه با مردم و درکنار مردم است، گفت: در تلاشیم تا با انجام فرهنگ سازی و همچنین ارائه آموزش های همگانی به افقی دست یابیم که هر خانواده ایرانی یک امدادگر باشد و در صورت بروز حوادث و بلایا به جای اینکه منتظر امدادگران باشند، خود بتوانند به دیگران امدادرسانی کنند و از اتفاق آنی جلوگیری نمایند.
وی به مدیریت قابل قبول دکتر احمدی ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی اشاره و تاکید کرد: دکتر احمدی سال گذشته برای انتقال محموله امدادی و بشردوستانه جمعیت هلال احمر ایران با کشتی نجات به جیبوتی سفر کرد.
نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر یک نهاد عمومی غیر دولتی است، عنوان کرد: بودجه ای که از سوی دولت به جمعیت هلال احمر اختصاص پیدا می کند بخاطر خدماتی است که از سوی این جمعیت در حوادث و سوانح ارائه می شود.
به گفته حجت الاسلام والمسلمین معزی،در حال حاضر 900 کانون طلاب در سراسر کشور وجود دارد و بنا داریم در قالب امضای تفاهم نامه با حوزه های علمیه، نسبت به تقویت و گسترش کانون های طلاب اقدام کنیم.
وجود 24 هزار طلبه در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی
در ادامه این دیدار، آیت الله علم الهدی با بیان اینکه دیدار با هلال احمری ها باعث افتخار ما است، افزود:ارتباط با جمعیت هلال احمر موجب دلگرمی است.
وی با تاکید بر اینکه بایستی جمعیت هلال احمر نسبت به جذب جوانان در هلال احمر اقدامات گسترده تری انجام دهد، تصریح کرد: برای انجام این مهم دفاتر نمایندگی ولی فقیه در استان ها بسیار مثمر ثمر هستند و بایستی این دفاتر تقویت شوند.
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی به وجود ظرفیت بالای خیرین در مشهد مقدس، اشاره کرد و یادآور شد: جمعیت هلال احمر می تواند برای انجام امور خیر از مجمع خیرین موجود در مشهد مقدس استفاده کند.
وی به وجود 24 هزار طلبه در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی اشاره و خاطرنشان کرد: در صورتی که برای عضویت داوطلبانه این تعداد طلبه اقدامات لازم را انجام دهید، نیروی داوطلبی قابل توجهی به تعداد اعضای جمعیت هلال احمر اضافه می شود
تاريخ: ۱۳۹۵/۲/۱۱

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: