امروز: ۱۳۹۸/۱۱/۵
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
دیدارنماینده ولی فقیه درهلال احمرباتولیت آستان قدس:
  اعلام آمادگی جمعیت هلال احمر برای همکاری با آستان قدس رضوی
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر اعلام کرد: جمعیت هلال احمر آمادگی همکاری با آستان قدس رضوی را دارد.
به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام والمسلمین معزی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با تبریک انتصاب ایشان از سوی مقام معظم رهبری به تولیت آستان قدس رضوی،گفت: بحمدالله در جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی خدمات شایانی در دوران مدیریت دکتر مجتبی احمدی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه مسئولیت بسیار سنگینی در زمینه امداد ونجات؛ خصوصا امداد و نجات جاده ای بر عهده جمعیت هلال احمر است، ادامه داد: هلال احمر وظیفه نجات جان انسان ها را بر عهده دارد و این موضوع نمودی بارز از خطیر بودن وظایف جمعیت هلال احمر را نشان می دهد.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر بیان کرد: جمعیت هلال احمر آمادگی همکاری با آستان قدس رضوی را دارد.
وی با تاکید بر اینکه پوشش امدادی نماز عبادی سیاسی جمعه بر عهده جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی است، بیان کرد: این جمعیت به صورت هفتگی با مستقر کردن امدادگران و نجاتگران در محل برپایی نماز جمعه نسبت به پوشش امدادی نمازگزاران اقدامات لازم را انجام می دهد.
حجت الاسلام والمسلمین معزی به برگزاری چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در روز جمعه 24 اردیبهشت ماه سال جاری اشاره کرد و یادآور شد این انتخابات یکی از نشانه ها و علایم مردمی بودن جمعیت هلال احمر است که از نتیجه آن مجمع عمومی جمعیت هلال احمر تشکیل خواهدشد.
برای عضویت در هلال احمر، ایرانی بودن کافی است
حجت الاسلام والمسلمین اسدالله اسدی؛ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه تعاملات مثبت و خوبی میان جمعیت هلال احمر و آستان قدس رضوی وجود دارد، اظهارداشت: بارها دیده شده که زائران امام رضا به دلیل بد حالی بیهوش می شوند و خادم حرم امام رئوف چون در زمینه ارائه کمک های اولیه آموزشی ندیده است، نمی تواند به فرد بیهوش کمک کند؛ اما می توان با برگزاری کلاس های آموزش کمک های اولیه برای خادمان حرم رضوی، این مشکل را مرتفع کرد.
وی با تاکید بر اینکه عضویت در بزرگترین سازمان مردم نهاد کشور شرایط خاص ندارد، ابراز داشت: برای عضویت در هلال احمر ، هیچ شرطی جز ایرانی بودن نیاز نیست.
حجت الاسلام والمسلمین اسدی به شباهت فعالیت خادمان حرم رضوی و داوطلبان جمعیت هلال احمر اشاره کرد و گفت: اعضای داوطلب هلال احمر همچون خدمات حرم حضرت امام رضا(ع) برای ارائه خدمات هیچ پولی دریافت نمیکنند و تنها در راه رضای خداوند فعالیت می کنند.
ابراز خرسندی از همکاری آستان قدس رضوی با جمعیت هلال احمر
در ادامه این دیدار حجت الاسلام و المسلمین رئیسی؛ تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر باعث آرامش همه است، گفت: آستان قدس رضوی همکاری های خوبی با جمعیت هلال احمر دارد به خصوص در ایام تابستان و ایام عید که زائران حرم رضوی حضور بیشماری در مشهد مقدس دارند، داوطلبان هلال احمر نقش بسزایی در خدمات رسانی به زائران ایفا می کنند.
وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر در پیش بینی ها و پیشگیری های مربوط به حوادث بسیار پررنگ است، افزود: از همکاری های بسیار خوب جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی با آستان قدس رضوی سپاسگزارم.
تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه زائر محوری سرلوحه کار ما است، عنوان کرد: بایستی تمامی دستگاه های دخیل در امر سفر با همکاری یکدیگر سفری آرام را برای زائران حرم رضوی رقم بزنند تا از مبدا تا مبدا بدون دغدغه از سفر لذت ببرند.
وی به ایجاد موج دگرخواهی در میان جوانان توسط هلال احمر اشاره کرد و اذعان داشت: بایستی برای کمک رسانی به هموطنان، جوانان هلال احمری را بسیج کرد تا دگر خواهی و بشر دوستی بیش از گذشته در جامعه رواج یابد.
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در پایان تاکید کرد: به سهم خودم از همکاری با جمعیت هلال احمر بسیار خوشحال و خرسندم و از این پس همکاری خوبی با این جمعیت خواهیم داشت.
تاريخ: ۱۳۹۵/۲/۱۱

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: