امروز: ۱۳۹۸/۱۱/۸
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
حضورنماینده ولی فقیه درمشهدمقدس:
 دست احسان و نیکوکاری را به سمت نیازمندان دراز کنید
حجت الاسلام والمسلمین معزی سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد مقدس
جت الاسلام والمسلمین معزی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد مقدس با اشاره به اینکه در حال حاضر جهانیان اسلام را به جنگ، هراس و خونریزی می شناسند، اظهارداشت: بایستی اسلام واقعی که سراسر خیر و نیکی است را به مردم دنیا نشان دهیم.
به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام والمسلمین معزی به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه امروز در مشهد مقدس، به ایراد سخنرانی پرداخت.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با بیان اینکه مشهد مقدس، پایتخت معنوی ایران است، گفت: در ایام لیالی پر خیر و برکت رجب قرار داریم زیارت حرم مطهر علی ابن موسی الرضا(ع) در این ایام، موجب افتخار است.
وی به جشن بزرگ بعثت پیامبر اکرم(ص) اشاره کرد و افزود: پیشاپیش این عید بزرگ را خدمت تمامی مسلمانان تبريك و تهنیت عرض می کنم.
حجت الاسلام والمسلمین معزی با اشاره به روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، تاکید کرد: 18 اردیبهشت ماه سال روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر است و در تمام جهان همواره این روز را گرامی می دارند؛ در کشور مانیز هر ساله برنامه های متعددی برای روز هلال احمر تدوین و اجرا می شود.
وی با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر یک جمعیت خیریه است و در آن احسان، انجام عمل خیر و نیکی به مردم موج می زند، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر چهار هدف اصلی شامل تسکین دردهای انسان ها، تامین احترام انسان ها، کوشش در جهت دوستی و مهربانی میان انسان ها و حمایت از زندگی را دنبال می کند و این چهار هدف عمده منطبق با احکام اسلامی است.
نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر در خصوص بروز حوادث مترقبه و غیر مترقبه در کشور، بیان کرد: حوادث غیرمترقبه چون سیل، زلزله و حوادث مترقبه بسیاری همچون بروز سوانح جاده ای در کشور ما رخ می دهد که امدادرسانی به آسیب دیدگان ناشی از این حوادث از سوی هلال احمر صورت می گیرد.
وی به وجود انسان های محسن و نیکوکار در جمعیت هلال احمر برای کمک به نیازمندان اشاره کرد و یادآور شد: باید تلاش کنیم تا موجودی محسن و نیکوکار باشیم و دست احسان به سوی نیازمندان دراز کنیم و جمعیت هلال احمر حلقه اتصال توانمندان و نیازمندان است.
حجت الاسلام والمسلمین معزی با اشاره به فعالیت نیروهای متخصص داوطلب در جمعیت هلال احمر، گفت: پزشکان و پیراپزشکان بسیاری به صورت داوطلبانه با جمعیت هلال احمر همکاری دارند و به هموطنان خود در مناطق محروم خدمات رسانی می کنند.
وی با تاکید بر اینکه امروزه دنیا اسلام را با جنگ و خونریزی و درگیری می شناسد، خاطرنشان کرد: بایستی تلاش کنیم تا اسلام واقعی که سراسر خیرخواهی و مهربانی است را به مردم جهان معرفی کنیم.
تاريخ: ۱۳۹۵/۲/۱۱

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: